Hukuk Bürolarına Özel Geliştirilmiş Yazılım Çözümleri İçin

SHA YAZILIM

SHA Yazılım | Uyap Toplu Evrak İndir

UYAP Katibim nedir ?

UYAP Katibim; Avukatların, elektronik imza ile UYAP Avukat Portalına bağlanarak icra dosyalarının takibi için gerekli işlemleri tek tek veya toplu olarak yapabildiği, bağımsız olarak çalışabilen, SHA YAZILIM tarafından üretilmiş UYAP uzantılı bir iletişim yazılımıdır.

UYAP toplu dosya indirme nedir ?

UYAP toplu dosya indirme; UYAP Avukat Portal sistemi üzerinden oluşturduğunuz icra ya da hukuk dosyalarınızın hepsini sorgulamanızı, istediklerinizi tek tek veya toplu olarak indirmenizi sağlayan UYAP uzantılı iletişim yazılımlarının sunduğu bir hizmettir.

UYAP için gerekli programlar nelerdir ?

UYAP Avukat Portal sistemine girmek için işletim sisteminize uygun bir ‘Java’ sürümünün bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir. UYAP Avukat Portal ’da çoklu kullanıcı ile oturum açmak, dosyalarınızı daha hızlı oluşturmak, toplu ya da tek tek sorgulama işlemi yapmak, toplu takip talebi oluşturmak için UYAP Katibim gibi Toplu sorgu ve Toplu takip açma programlarına sahip olmanız süreçlerinizi hızlandırmanızı sağlayacaktır.

UYAP toplu sorgu programı nedir ?

Hukuk bürolarının iş yükünü hafifletebilmek için geliştirilmiş,kullanıcıların UYAP Avukat Portal üzerinden tek tek ya da toplu olarak icra ve hukuk dosyası sorgulaması yapılabilmesine olanak sağlayan UYAP uzantılı iletişim yazılımlarının genel tanımıdır.

UYAP toplu sorgu nedir ?

Uyap Toplu Sorgu ; Avukatların, Elektronik İmza ile UYAP Avukat Portalına bağlanarak taraf (vekil kaydı) oldukları icra takip dosyaları için gerekli olan tüm sorgu işlemlerini toplu olarak yapabildikleri, UYAP uzantılı hukuk yazılımlarının sunabildiği bir destek hizmetidir.

UYAP çoklu kullanım nedir ?

UYAP Avukat Portal aynı e-imza kullanılarak birden çok kullanıcının oturum açmasına izin vermemekte ve kullanıcı sayısını sınırlandırmaktadır. Bu sorunun çözümü için UYAP çoklu oturum açma, UYAP toplu sorgu, UYAP çoklu kullanım gibi isimlerle anılan programlar kullanılmaktadır. Bu programları kullanarak e-imza ile oturum açtıktan sonra bağlı olan diğer kullanıcılarla e-imzanızı paylaşabilirsiniz. Böylece ofisinizdeki bütün ekranlardan UYAP girişi yapabilir, işlemlerinizi sorunsuzca halledebilirsiniz.

UYAP birden fazla giriş nedir ?

Birden fazla kullanıcının aynı e-imza üzerinden UYAP Avukat Portalına erişimini kısıtlayan UYAP düzenlemesi için oluşturulan programların genel adıdır. Çoklu kullanım, çoklu oturum açma gibi başka isimlerle de anılan programlar e-imzanın alt ve üst kullanıcılara dağıtılmasına olanak sağlayarak hukuk bürolarının işlerini kolaylaştırmak için oluşturulmuştur.

UYAP toplu evrak indirme nedir ?

UYAP Avukat Portal üzerinden oluşturduğunuz dosya ve takiplerinize ait bütün evrakları tek tek olduğu gibi toplu olarak da sorgulayıp, indirebildiğiniz UYAP toplu sorgu, UYAP toplu takip adlı yazılımların sizlere sunduğu bir başka özelliktir.

Uyap Toplu Takip Açma Programı nedir ?

Uyap Toplu Takip Açma ; çalışmakta olduğunuz kurumların sistemlerinden ya da icra takip programlarınızdan almış olduğunuz Uyap XML dosyalarınızı uyap katibim yazılımız ile Uyap Avukat Portal Üzerinden Toplu İcra/Mts Takibi dosyalarınızı açabilrsiniz. Uyap Avukat Portal üzeinde açılan takiplerinizin hangi müdürlükte açıldığı , esas numaraları ve Harç Miktarları rapor olarak takip açılış ekranında tarafınıza sumulmaktadır. Ayrıca açılan takiplerinin raporlarını istediğiniz zaman alarak Uyap Toplu dosya Sorgularını yapablirsiniz.

Uyap Toplu Takip Açma nedir ?

Uyap Toplu Takip Açma ; Uyap Toplu Dosya Sorgu ve Toplu Takip programımız uyap katibim ile çalışmakta olduğunuz kurumların sistemlerinden yada icra takip programlarınızdan almış olduğunuz Uyap XML dosyalarınızı kullanarak Uyap Avukat Portal Üzerinden Toplu İcra Takini dosyalarınızı açabilrsiniz.

Uyap Avukat Portalında birden çok kullanıcı ile oturum açma ve kullanıcı sınırlamasına yazılım çözümü ?

Uyap Yazılım Çözümü ; Uyap Katibim yazılımını kullanarak, Tek bir e-imza ile bir bilgisayardan giriş yaptıktan sonra, diğer bilgisayarlar ile e-imza paylaşımı yaparak, ofisinizdeki diğer tüm bilgisayarlardan UYAP ekranlarına sorunsuz erişebilirsiniz.

uyap evrak görüntüleme sorunu nedir ? Evrak Görüntüleme Hatası Nedir ?

Uyap evrak görüntüleme sorunu çözümü ; Bilgisayarınızdan giriş yaparken mutlaka Google Chrome tarayıcısını kullanmanız gerekmektedir. Elektronik imza (E-imza) ile ya da e-devlet şifresi kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz. E-Devlet şifresi ile girişlerde hata almanız durumunda 160 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Yeni UYAP uygulaması (e-imza girişi için) ile Google Chrome tarayıcı üzerinden giriş yapmak için PIN bölümünde yer alan anahtar işaretine tıklayınız. Açılan pencerede tarayıcı seçimini “Chrome” olarak seçtikten sonra “kaydet” butonuna basınız. Uygulama üzerinden Elektronik imzanızın PIN kodunu girip, imzala butonuna basarak giriş yapınız. Portal içindeki evraklarda yer alan .udf uzantılı belgeleri görüntüleyebilmeniz için ise “UYAP Editör Programı”nın bilgisayarınızda kurulu olması gerekir. Bu programa http://vatandas.uyap.gov.tr/main/vatandas/programlar.jsp adreslerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Google chrome tarayıcısında giriş yapmak için tarama geçmişini temizleyiniz ve pop-uplara izin veriniz. Bu işlem için ise; Bilgisayarınızdan chrome’u açınız. Klavyeden CTRL+H tuşlarına aynı anda basınız, açılacak olan ekranda “Tarama Verilerini Temizle” seçeneğine tıklayarak tüm geçmişi temizleyiniz. Pop-up ayarlarınıza izin vermek için ise Chrome’u açıp adres satırına chrome://settings/content yazınız, açılacak ola ayar ekranında Pop-up’lar yazılı alanı bulup engellemeyi kaldırın.

Uyap Toplu Takip Açma Yazılımı

UYAP Yazılımları

Uyap Yazılım Çözümü , UYAP Yardımcı programlar ; UYAP kullanımı kolaylaştırmak, kullanım alanlarını artırmak ve bu sistemi geliştirmek amacıyla yapılmış çeşitli yazılımlar bulunmaktadır.

Uyap Toplu Takip Açma Yazılımı

Uyap Toplu Evrak İndirme

Uyap Toplu Evrak İndirme Programı ; Uyap Avukat Portal sisteminde taraf olduğunuz dosyalarda işlem yapabilen uyap katibim yazılımı sayesinde tüm dosya ve buna bağlı evrakları toplu bir şekilde indirebilir , saklayabilir ve sonrasında yazdırabilirsiniz. UYAP dosya indirme Programı ; Uyap Avukat Portal sisteminde taraf olduğunuz dosyalarda işlem yapabilen uyap katibim yazılımı sayesinde tüm dosya ve buna bağlı evrakları toplu bir şekilde indirebilir , saklayabilir ve sonrasında yazdırabilirsiniz.

Uyap Toplu Evrak İndirme Programı